Rajdy i wyprawy samochodów
terenowych i aut 4x4

Kraśnik, woj. lubelskie

Jesteś właścicielem samochodu terenowego i chciałbyś poznać smak przygody w terenie? Nie chcesz płacić mandatów za jazdę w miejscach niedozwolonych? Reprezentujesz stowarzyszenie miłośników samochodów terenowych lub aut 4x4 i szukasz firmy, która organizuje rajdy terenowe lub wyprawy w teren?

Aranżujemy rajdy dla samochodów terenowych jak i seryjnych aut z napędem 4x4, zarówno dla grup zorganizowanych jak i firm motoryzacyjnych.

Organizujemy rajdy terenowe samochodów 4x4 i wyprawy aut terenowych na obszarze całego kraju. Szczególnie bliskie są nam tereny Polski wschodniej – Kraśnik, Lublin, Janów, Biłgoraj, Zwierzyniec, Roztocze, a także całe województwo lubelskie i podkarpackie. Przygotowujemy kompleksowe scenariusze rajdów i wypraw w oparciu o indywidualne wymagania klientów.  Układamy trasy, opracowujemy roadbooki tras przejazdu. W przypadku mniejszych grup możemy dodatkowo poprowadzić je jako przewodnik. Dodatkowo dysponujemy prywatnym torem do jazdy off-road.

Swoją ofertę kierujemy również do kierowców dysponujących własnymi samochodami terenowymi, którzy startują w rajdach i potrzebują wsparcia technicznego – zespołu mechaników znających się na rzeczy. Dzięki nam całe swoje siły skupisz na wyścigu. Na co dzień zajmujemy się naprawą i modyfikacją aut terenowych, praca w terenie nie jest nam obca.

Rajdy i wyprawy:

logo.png

Dane kontaktowe

3P-4x4 Off Road Serwis Kraśnik
Wyżnica - Kolonia 7F
23-251 Dzierzkowice
biuro@3p-4x4.pl

Doradztwo i pomoc techniczna:

509255401 - Robert

Wysyłka, faktury, płatności:

690 986 999 - Agnieszka

Serwis naprawa off road modyfikacje samochodów terenowych Kraśnik Lublin części akcesoria offroad 4x4 szkolenia tor offroad imprezy plenerowe

Copyright 2022© 3P 4x4Projekt i wykonanie   WGB-Group
Polish English German Russian Ukrainian