Offoad

A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy na nasze aukcje !

serwisKrasnik
serwisDzierzkowice
serwisWyprawy
serwisSzkolenia 4x4
serwisZielona szkoła
serwisserwis
KrasnikLublin

Strona "o mnie"

Dzierzkowice

 

Zielona szkoła dla dzieci i młodzieży Kraśnik

Szukasz pomysłu na wypełnienie swoim dzieciom czasu wolnego podczas ferii lub wakacji? Planujesz urodziny swojego dziecka i jego przyjaciół i chcesz, by wspólnie spędzili ten czas na świeżym powietrzu? Chciałbyś, by Twoje pociechy nauczyły się nowych umiejętności - radzenia sobie w nietypowych sytuacjach, a jednocześnie były bezpieczne pod okiem instruktora. Idealnym rozwiązaniem jest zielona szkoła 4x4, którą organizujemy na naszym torze off-road.

Nasza zielona szkoła to jednodniowy mini kurs survivalu. Oczywiście organizowany pod absolutną kontrolą, na prywatnym terenie zalesionym, z dala od niebezpiecznych narzędzi i dzikich zwierząt.

Podczas zabawy nasi podopieczni uczą się współpracy w zespole, odpowiedzialności za pozostałych członków grupy oraz kreatywnego rozwiązywania napotkanych zadań.  Nauczymy Twoje dziecko jak rozpalić ognisko przy pomocy krzesiwa, wędrować po nieznanym terenie w oparciu o mapę i kompas, przygotować prosty posiłek w terenie. Na koniec na wszystkich uczestników czeka wspólne ognisko, a po całym dniu w terenie nic nie smakuje lepiej niż ciepła zupa i kiełbaska, którą oczywiście sami będą musieli sobie upiec. 

Ze względów organizacyjnych preferujemy  grupy składające się maksymalnie z 30 osób.

 

dk

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@3p-4x4.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.