Offoad

A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy na nasze aukcje !

serwisKrasnik
serwisDzierzkowice
serwisWyprawy
serwisSzkolenia 4x4
serwisZielona szkoła
serwisserwis
KrasnikLublin

Strona "o mnie"

Dzierzkowice

Tor off-road dla samochodów terenowych, aut 4x4, quadów, crossów, enduro

Tor off-road Kraśnik, woj. lubelskie

Wszystkich entuzjastów off-roadu zapraszamy do miejscowości Wyżnica, w gminie Kraśnik, w województwie lubelskim. Nasz tor dla samochodów terenowych położony jest u wrót Roztocza, w starym korycie Wisły, na terenie starej kopalni gliny. Tor zlokalizowany jest w samym środku lasu, z dala od zabudowań, otoczony malowniczymi wąwozami, które stanowią doskonałe miejsce do zmagań dla wszystkich właścicieli aut terenowych i samochodów z napędem 4x4. Tor udostępniamy również miłośnikom quadów, crossów i enduro.

Nasz to do jazdy off-road to trasa o łącznej długości 2 km i charakteryzuje się odcinkami o zróżnicowanym poziomie trudności, które zapewnią dużo atrakcji zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kierowców.  Na torze do wyboru:

  • trasa extreme – maksymalnie podniesie wasz poziom adrenaliny, wymaga wysokich umiejętności sztuki panowania nad autem w ciężkich warunkach
  • trasa adventure - gwarantuje adrenalinę, przygodę, survival. Poradzi sobie z nią każdy kierowca, który zasmakował już jazdy w terenie, jest też idealna dla bardziej zaawansowanych w sztuce kierowców, którzy chcą podnieść swój poziom umiejętności
  • trasa travel – typowy przejazd po torze, nie oznacza to jednak, że będzie nudno. Trasa zapewnia dobrą zabawę dla wszystkich właścicieli aut terenowych, którzy chcą sprawdzić swoje auta w nieco trudniejszym terenie

Osobom niedysponującym swoimi własnymi autami do jazdy w terenie, którzy chcieliby sprawdzić się na naszym torze oferujemy wynajem aut terenowych.

Na torze znajduje się miejsce do biesiadowania - altana, palenisko i grill w skarpie, który pozwoli na relaks po całym dniu ciężkich zmagań na torze. Gościom, którzy chcą skorzystać z naszego toru proponujemy szereg scenariuszy, które zapewnią dobrą zabawę nie tylko dla kierowców. Dla wszystkich, którzy chcą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości czeka ścianka wspinaczkowa. Emocje dopełni 80-metrowy zjazd tyrolski. Na koniec każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak Robin Hood strzelając z łuku sportowego do celu. Jeśli tego będzie mało, na torze możemy również rozegrać bitwę w paintball.

Nasz tor off-road gościł już kierowców oraz firmy z takich miejscowości jak Lublin, Tarnobrzeg, Warszawa czy Białystok.

Tor Off road 3P-4x4
GPS: N50*55'32.83'E22*8`35.44`

dk

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@3p-4x4.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.