Offoad

A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy na nasze aukcje !

serwisKrasnik
serwisDzierzkowice
serwisWyprawy
serwisSzkolenia 4x4
serwisZielona szkoła
serwisserwis
KrasnikLublin

Strona "o mnie"

Dzierzkowice

 

Szkolenia off-road, testy aut 4x4 i samochodów terenowych, akademia 4x4

Kraśnik, woj. lubelskie

Jesteś właścicielem auta seryjnego z napędem 4x4 lub samochodu terenowego przygotowanego pod trudny teren? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś podszkolić swoje umiejętności lub sprawdzić się przed rajdem? Organizujesz zlot miłośników aut terenowych i poszukujesz dogodnego miejsca na testy waszych samochodów, które pomieści większą grupę uczestników? A może zastanawiasz się nad zakupem swojej pierwszej terenówki i chciałbyś wypróbować możliwości różnych typów aut?

Organizujemy szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dysponujemy własnym torem do jazdy off-road, znajdującym się na terenie prywatnym, na terenie starej kopalni gliny w miejscowości Wyżnica, w gminie Kraśnik, w województwie Lubelskim, który jest doskonałym miejscem do testów wszystkich typów samochodów 4x4, zarówno aut seryjnych jak i aut zmodyfikowanych do jazdy w terenie. Osobom, które nie posiadają swojego własnego samochodu terenowego, a chciałyby sprawdzić czy warto w niego zainwestować, umożliwiamy wynajem aut seryjnych jak i częściowo zmodyfikowanych. W naszym garażu znajduje się też auto przystosowane do naprawdę ciężkich rajdów.

Na naszym torze znajdziesz każdy rodzaj przeszkody - teren piaszczysty, błoto, przechyły, zjazdy i podjazdy o różnym kącie nachylenia (maksymalnie do 18 stopni). Dowiesz się jak prawidłowo używać wyciągarki, czy też liny kinetycznej. Dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z tajnikami jazdy po nieznanym terenie oferujemy wyprawy o zróżnicowanym stopniu trudności, na których dowiesz się jak korzystać z roadbooka oraz GPS-u, podszkolisz się też w jeździe po zmierzchu. Nasz tor znajduje się u wrót Roztocza. Czy można wyobrazić sobie lepszy teren dla aut terenowych? Więcej informacji na temat organizowanych przez nas wyprawach znajdziecie w zakładce "Rajdy i Wyprawy".

Do kontaktu zapraszamy również dealerów, którzy chcieliby zorganizować akademię jazdy 4x4 dla swoich stałych klientów. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas trasy zapewnią doskonałą zabawę właścicielom aut seryjnych, którzy chcieliby sprawdzić jak ich samochody zachowują się poza szosą.

W obrębie naszego toru znajduje się drewniana altana, miejsce na grill i ognisko, które pozwolą uczestnikom szkoleń odetchnąć i posilić się po całym dniu wrażeń.  Więcej informacji o naszym torze znajdziecie w zakładce "Tor Off-road".

 

dk

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@3p-4x4.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.