Offoad

A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy na nasze aukcje !

serwisKrasnik
serwisDzierzkowice
serwisWyprawy
serwisSzkolenia 4x4
serwisZielona szkoła
serwisserwis
KrasnikLublin

Strona "o mnie"

Dzierzkowice

 

Rajdy i wyprawy samochodów terenowych i aut 4x4
Kraśnik, Lublin, woj. lubelskie

Jesteś właścicielem samochodu terenowego i chciałbyś poznać smak przygody w terenie? Nie chcesz płacić mandatów za jazdę w miejscach niedozwolonych? Reprezentujesz stowarzyszenie miłośników samochodów terenowych lub aut 4x4 i szukasz firmy, która organizuje rajdy terenowe lub wyprawy w teren?

Aranżujemy rajdy dla samochodów terenowych jak i seryjnych aut z napędem 4x4, zarówno dla grup zorganizowanych jak i firm motoryzacyjnych.

Organizujemy rajdy terenowe samochodów 4x4 i wyprawy aut terenowych na obszarze całego kraju. Szczególnie bliskie są nam tereny Polski wschodniej – Kraśnik, Lublin, Janów, Biłgoraj, Zwierzyniec, Roztocze, a także całe województwo lubelskie i podkarpackie. Przygotowujemy kompleksowe scenariusze rajdów i wypraw w oparciu o indywidualne wymagania klientów.  Układamy trasy, opracowujemy roadbooki tras przejazdu. W przypadku mniejszych grup możemy dodatkowo poprowadzić je jako przewodnik. Dodatkowo dysponujemy prywatnym torem do jazdy off-road.

Swoją ofertę kierujemy również do kierowców dysponujących własnymi samochodami terenowymi, którzy startują w rajdach i potrzebują wsparcia technicznego – zespołu mechaników znających się na rzeczy. Dzięki nam całe swoje siły skupisz na wyścigu. Na co dzień zajmujemy się naprawą i modyfikacją aut terenowych, praca w terenie nie jest nam obca.

 

 

 

 

 

 

dk

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@3p-4x4.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.