Offoad

A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy na nasze aukcje !

serwisKrasnik
serwisDzierzkowice
serwisWyprawy
serwisSzkolenia 4x4
serwisZielona szkoła
serwisserwis
KrasnikLublin

Strona "o mnie"

Dzierzkowice

Paintball Kraśnik woj. lubelskie

Zapraszamy na paintball do miejscowości Wyżnica, w gminie Kraśnik, w województwie lubelskim, ok. 50 kilometrów od Lublina.

Sprawdź swoją celność, szybkość, zręczność i poczuj się jak komandos w terenie. Stań na czele misji ratunkowej lub też na jeden dzień wejdź w skórę snajpera.

Paintball to gra zespołowa wykorzystująca jako broń pistolety ze sprężonym powietrzem, których amunicją są wypełnione farbą kulki. Paintball to doskonały pomysł na wstęp do imprezy integracyjnej zarówno dla firm, jak i grup zorganizowanych. Uczy pracy w grupie i integruje z pozostałymi członkami zespołu, a przede wszystkim zapewnia doskonałą zabawę.

Nasze bitwy paintballowe rozgrywamy na świeżym powietrzu, na naszym torze w okolicy Kraśnika. Teren, który oddajemy do dyspozycji naszym klientom jest częściowo zalesiony, posiada wiele wzniesień i dołków, które mogą posłużyć za naturalną kryjówkę. Po rozgrywce, możliwa jest dalsza integracja przy ognisku lub grillu. W zależności od wymagań naszych klientów możemy również zapewnić kompleksowy catering. 

Przeprowadzamy kilka typów rozgrywek:

OFFROADOWY POJEDYNEK

Grupa podzielona jest na kilka ekip, każda otrzymuje swoją flagę, której musi bronić. Członkowie każdej ekipy muszą podzielić się na dwa zespoły – broniący własnej flagi i desantowy. Dodatkowych wrażeń dostarcza zróżnicowany teren, pagórki, rowy, krzaki, drzewa, przez które przedzierają się uczestnicy w drodze do celu. Drużyna, która zostanie zestrzelona oddaje flagę zwycięzcom. Gra kończy się w momencie, gdy na placu gry pozostaje tylko jedna drużyna.

ZWIAD

Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny (minimum 3 osoby w grupie), każda musi się zameldować w punktach kontrolnych, porozrzucanych po całym polu bitwy. W każdym punkcie kontrolnym znajduje się pisak, którym gracze odnotowują swoją obecność w punkcie kontrolnym na specjalnych kartach, które noszą ze sobą . Każdy punkt kontrolny zawiera pisak w innym kolorze. Gra jest punktowana w zależności od tego ile kolorów i podpisów uzbiera dana drużyna. Gracze mogą w międzyczasie strzelać do siebie nawzajem, utrudniając w ten sposób dotarcie do punktu kontrolnego przeciwnikom.

TRZECH WSPANIAŁYCH

Trzyosobowe drużyny toczą ze sobą bitwę. Do gry potrzebne jest kilka drużyn. Drużyna odpada, gdy przynajmniej jeden gracz zostanie zestrzelony. Gracz, który schodzi do punktu kontrolnego czeka w nim, aż zbierze się w nim kolejna trójka składająca się z zestrzelonych graczy z różnych drużyn. Nowa drużyna może włączyć się do gry. Gra trwa aż do wyczerpania kulek lub limitu czasu.

SNAJPER

Snajper - jeden z graczy zajmuje pozycję, z której widzi maksymalnie duży obszar gry. Po objęciu swojej pozycji nie może się już przemieszczać. Pozostali gracze starają się dostać jak najbliżej snajpera i nie zostać przez niego zestrzeleni. Gra może mieć również drugi wariant, w którym gracze starają się dotrzeć do obranego wcześniej punktu, który strzeżony jest przez snajpera.  

 

dk

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@3p-4x4.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.